Jäsenkampanja kaudelle 2018!

14.12.2017

Hanki kauden 2018 jäsenyys vuoden 2017 aikana ja voita pelipaita!

Nyt kannattaa hankkia kannattajajäsenyys vuodelle 2018, sillä kaikkien tämän vuoden puolella kannattajajäsenyyden hankkivien kesken arvotaan Jokerit FC:n pelipaita edustusjoukkueen nimikirjoituksilla. Ennen jäsenyyden maksamista, käythän täyttämässä jäsentietolomakkeen vaikka olisitikin jo aikaisemmin ollut Jokerit Football Club ry:n jäsen. Näin toimitaan siksi, että tarvitsemme ensi vuoden toukokuun jälkeen jäsenten hyväksynnän siitä, mikäli he haluavat tietonsa lisättävän yhdistyksen jäsenrekisteriin.

 

Liittymislomake ja maksutiedot löytyvät täältä.

 

Arvonta suoritetaan tammikuussa seuran vuosijuhlassa Idän Pisteessä ja pelipaita tilataan yhdessä muiden pelipaitahankintojen kanssa helmi-maaliskuun aikana.